Цифровий друк / ксерокопія

Цифровий чорно-білий та кольоровий друк на лазерних високошвидкісних принтерах.

Лазерний цифровий друк дозволяє робити поліграфічну продукцію невеликих форматів дрібними і середніми тиражами за невисокою ціною, а сучасне обладнання та якісні матеріали забезпечують високу швидкість виготовлення.

Чорно-білий Друк/Ксерокопія – ціни

ФорматА4А3
Папір 80 г/м2 грн5 грн
Ватман 170 г/м5 грн10 грн

Увага! Двосторонній чорно-білий друк/копія передбачає збільшення зазначених в таблиці цін в 2 рази.

Кольоровий Друк/Ксерокопія

Ціна залежить від % заповнення аркуша.

Заповнення аркушу
А4А3
5-10%4 грн8 грн
20-50%6 грн11 грн
60-100%11 грн22 грн

При копіюванні на ватмані до ціни додається вартість ватмана.

Ватман формат А43 грн
Ватман формат А35 грн

ВАЖЛИВО! Копії офіційних документів з печатками та підписами виконуються в чорно-білому режимі. При необхідності кольорового копіювання або роздруківки подібних документів на кожній сторінці ставиться штамп «КОПІЯ».

Цифровий чорно-білий друк в нашому копі-центрі здійснюється на лазерних високошвидкісних принтерах. Лазерний цифровий друк дозволяє робити поліграфічну продукцію невеликих форматів дрібними і середніми тиражами за невисокою ціною, а сучасне обладнання та якісні матеріали забезпечують високу швидкість виготовлення. Чорно-біле копіювання – це швидкий спосіб отримати в своє користування копію потрібної публікації, конспекту лекцій, книги, реферату, креслень. А також можливість зробити копії документів у необхідній кількості. А за допомогою кольорового ксерокса можна зробити копії малюнків, креслень, книг, фотографій, проектно-кошторисної документації, максимально подібні до оригінального зображення. Завдяки професійному обладнанню, копії виходять насиченими і чіткими, відмінної якості. Обсяг замовлення може бути від одного аркуша до будь-якої потрібної вам кількості.

цифровая печать киев

Наш Копі Центр в Києві радий запропонувати вам широкий спектр поліграфічних послуг друку, копіювання, сканування і постпечатной обробки документів.

Копіювальний центр відкритий для всіх клієнтів, будь то фізична або юридична особа.

Багатий досвід і хороше матеріально-технічне оснащення дозволяють запропонувати відмінну якість і прийнятну вартість надання послуг.

Відгуки

Дуже якісний друк і недорого. Відмінні ціни, ввічливий персонал, великий вибір послуг. Результатом дуже задоволена! Фарби все яскраві, але не яскравіше, ніж потрібно. Колір переданий точно. Замовлення виконали навіть раніше, ніж за добу.

Олена

На роботі зробили замовлення на проект будинку. Креслення були в електронному варіанті в форматі А1 і їх потрібно було терміново роздрукувати. Звернулися в копі-центр ПРІНТ КНУБА. Співробітники працюють досвідчені, знають як правильно робити широкоформатний друк. В результаті креслення вийшли чітко, міліметр в міліметр.

Ігор

Відмінна і злагоджена робота копірувального центру. Мене вразила якість і темп роботи. По телефону мені відразу порахували приблизну вартість мого замовлення. Все роблять на власному сучасному обладнанні дуже якісно і оперативно. Клас. При першій же необхідності, скористаюся послугами знову і знову. Дякую! Ваша команда – великі молодці! Ваша оперативна поліграфія найкраща.

Світлана Петрівна