Друк креслень А0, А1, А2, А3

Чорно-білий та кольоровий друк креслень в Києві

з файлів PDF, AutoCAD або KOMPAS, а також JPEG, PSD, TIFF для компаній будівельної сфери і проектних інститутів обійдеться Вам за ціною нижче вартості на ринку до 70%.

На сайті Ви можете подати заявку онлайн.

Друк креслень ч/б (чорно-білий)

ФорматПапір
80г/м
Ватман 170г/м
А42 грн5 грн
А35 грн10 грн
А215 грн20 грн
А124 грн30 грн
(1м2)45 грн52 грн

* Ціни вказані при стандартному заповненні листа 5-10% (лінії, текст)

Друк креслень кольоровий

ФорматПапір
80г/м
Ватман 170г/м
А44 грн7 грн
А38 грн13 грн
А220 грн25 грн
А130 грн35 грн
(1м2)60 грн70 грн

* Ціни вказані при стандартному заповненні аркуша 5-10% (Лінії, текст)

печать чертежей

Друк креслень – дуже потрібна і популярна послуга. Креслення на папері або ватмані є невід’ємним елементом роботи проектно-будівельних організацій, архітектурних бюро, студентів технічних спеціальностей.Оператори наших копі-центрів можуть виконати друк з файлів PDF, AutoCAD або KOMPAS, а також JPEG, PSD, TIFF.Наявність широкоформатних плотерів дозволяє виконувати друк креслень будь-якого розміру. Роздрукувати можна в кольоровому або чорно-білому варіанті.

Для друку креслень використовується папір щільністю 80 г/м  і ватман 170 г/м.

Також виконуємо сканування та копіювання креслень.

Відгуки

Дуже якісний друк і недорого. Відмінні ціни, ввічливий персонал, великий вибір послуг. Результатом дуже задоволена! Фарби все яскраві, але не яскравіше, ніж потрібно. Колір переданий точно. Замовлення виконали навіть раніше, ніж за добу.

Олена

На роботі зробили замовлення на проект будинку. Креслення були в електронному варіанті в форматі А1 і їх потрібно було терміново роздрукувати. Звернулися в копі-центр ПРІНТ КНУБА. Співробітники працюють досвідчені, знають як правильно робити широкоформатний друк. В результаті креслення вийшли чітко, міліметр в міліметр.

Ігор

Відмінна і злагоджена робота копірувального центру. Мене вразила якість і темп роботи. По телефону мені відразу порахували приблизну вартість мого замовлення. Все роблять на власному сучасному обладнанні дуже якісно і оперативно. Клас. При першій же необхідності, скористаюся послугами знову і знову. Дякую! Ваша команда – великі молодці! Ваша оперативна поліграфія найкраща.

Світлана Петрівна