Широкоформатне копіювання

Послуги широкоформатного копіювання для будівельних компаній, архітектурних і конструкторських бюро.

Найкращий помічник – широкоформатний ксерокс, який за кілька хвилин зробить стільки копій, скільки буде потрібно.

Ксерокопії формату А2, А1, А0, А0 + і більше, можна зробити як чорно-білі, так і кольорові.

Вартість широкоформатного копіювання

Формат  А2  ч/б18 грн
Формат  А1  ч/б27 грн
Формат  А0   ч/б52 грн

* Вартість ксерокопій нестандартних форматів розраховується індивідуально
ВАЖЛІВО! Кольорове широкоформатне Копіювання можна сделать только в копі-центрі архітектурного корпусу.

печать чертежей

Найчастіше широкоформатне копіювання потрібно будівельним компаніям, архітектурнім и конструкторським бюро, інженерам-проектувальник, виконавцями робіт на об’єктах, тому что широкоформатний документація – це обов’язкова складових роботи Даних ОРГАНІЗАЦІЙ. І тоді найкращий помічник – широкоформатний ксерокс, Який за кілька хвилин может сделать потрібну Кількість Копій.
Ксерокопії формату А2, А1, А0, А0 + і более можна сделать як чорно-білі, так и кольорові.
Існують деякі Особливості широкоформатного Копіювання. Паперовий оригінал документа в ширину не винен перевіщуваті 91см. Проти довжина орігіналу может буті до 15м! Копії віконуються только на білому папері щільністю 80 г / м2.
Замовлення пріймаються від одного аркуша до будь-якої, необхідної Вам кількості.

Відгуки

Дуже якісний друк і недорого. Відмінні ціни, ввічливий персонал, великий вибір послуг. Результатом дуже задоволена! Фарби все яскраві, але не яскравіше, ніж потрібно. Колір переданий точно. Замовлення виконали навіть раніше, ніж за добу.

Олена

На роботі зробили замовлення на проект будинку. Креслення були в електронному варіанті в форматі А1 і їх потрібно було терміново роздрукувати. Звернулися в копі-центр ПРІНТ КНУБА. Співробітники працюють досвідчені, знають як правильно робити широкоформатний друк. В результаті креслення вийшли чітко, міліметр в міліметр.

Ігор

Відмінна і злагоджена робота копірувального центру. Мене вразила якість і темп роботи. По телефону мені відразу порахували приблизну вартість мого замовлення. Все роблять на власному сучасному обладнанні дуже якісно і оперативно. Клас. При першій же необхідності, скористаюся послугами знову і знову. Дякую! Ваша команда – великі молодці! Ваша оперативна поліграфія найкраща.

Світлана Петрівна