Широкоформатне сканування

Широкоформатне сканування проектних документів, планів, карт, креслень.

Вам необхідно терміново перевести в електронний вигляд документи великого формату, робочу, проектну та технічну документацію? Ми готові допомогти прямо зараз!

Завдяки спеціальному обладнанню і висококласним фахівцям, ми легко відскануємо і переведемо в потрібний електронний формат повний пакет наданих даних чорно-білого або кольорового колірної схеми, незалежно від їх поточного стану та типу твердого носія.

Ціни на широкоформатне сканування

Формат   А215 грн
Формат   А125 грн
Формат  (1 м2)35 грн

УВАГА! Широкоформатне сканування виконується тільки в Архітектурному корпусі.

сканирование
Широкоформатне сканування – це переведення в електронний формат креслень, схем, карт, плакатів та інших документів формату А2, А1, А0, А0 + і більше. Переведення документів в електронний вигляд гарантує збереження інформації в разі пошкодження або втрати паперового оригіналу. Надалі цифрові копії можна обробляти, роздруковувати, використовувати для обміну інформацією.В копі-центрі Архітектурного корпусу КНУБА сканування великих форматів виконується за допомогою протяжного сканера, який сканує не тільки паперові документи, а й ватман, і кальку. Файл можна записати на флешку або відправити електронною поштою.

Сканування може бути виконано в чорно-білому та кольоровому режимі. Ширина документа, який потрібно сканувати не повинна перевищувати 91см, довжина може бути до 15м.

Також електронну копію можна роздрукувати в розмірі один до одного або, при необхідності, зі зменшенням або збільшенням, у будь-якому форматі.

Відгуки

Дуже якісний друк і недорого. Відмінні ціни, ввічливий персонал, великий вибір послуг. Результатом дуже задоволена! Фарби все яскраві, але не яскравіше, ніж потрібно. Колір переданий точно. Замовлення виконали навіть раніше, ніж за добу.

Олена

На роботі зробили замовлення на проект будинку. Креслення були в електронному варіанті в форматі А1 і їх потрібно було терміново роздрукувати. Звернулися в копі-центр ПРІНТ КНУБА. Співробітники працюють досвідчені, знають як правильно робити широкоформатний друк. В результаті креслення вийшли чітко, міліметр в міліметр.

Ігор

Відмінна і злагоджена робота копірувального центру. Мене вразила якість і темп роботи. По телефону мені відразу порахували приблизну вартість мого замовлення. Все роблять на власному сучасному обладнанні дуже якісно і оперативно. Клас. При першій же необхідності, скористаюся послугами знову і знову. Дякую! Ваша команда – великі молодці! Ваша оперативна поліграфія найкраща.

Світлана Петрівна