Широкоформатний фотодрук

Послуги широкоформатного фотодруку в Архітектурному корпусі КНУБА Київ

від компанії «Print Knuba». Сучасні технології широкоформатного фотодруку дозволяють нам добиватися неперевершеної естетики і відмінної якості друку.

Копі-центр Архітектурного корпусу КНУБА пропонує вам широкоформатний фотодрук високої якості.

Ціни на широкоформатний фотодрук

Заповнення аркушаА2
до 25%30 грн
30-50%38 грн
60-100%48 грн
Заповнення аркушаА1
до 25%40 грн
30-50%52 грн
60-100%92 грн
Заповнення аркуша(1м2)
до 25%62 грн
30-50%112 грн
60-100%172 грн

* Ціна вказана без урахування вартості фотопаперу

Вартість рулонної фотопаперу

Фотопапір 180г matt (А2)10 грн
Фотопапір 180г matt (А1 )20 грн
Фотопапір 180г matt (1 м2)38 грн
Фотопапір 180г Gloss (1 м2)70 грн
Фотопапір 200г SuperGloss (1м2)90 грн

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!! Широкоформатний фотодрук виконується  тільки в копі-центрі Архітектурного корпусу.

 

Копі-центр Архітектурного корпусу КНУБА пропонує вам широкоформатний фотодрук високої якості.

Архітектурні проекти, фото, плакати, афіші формату А2, А1, А0, А0 + і більше, роздрукуємо на матовому і глянсовому фотопапері з максимально точною передачею кольору і деталізацією.

Спеціально для цього в копі-центрі Print.knuba Архітектурного корпусу встановлена ​​лінія широкоформатних 8-кольорових фотоплотерів EPSON з пігментними чорнилами UltraChrome K3 Vivid Magenta, які забезпечують професійну якість друку.

Ми знаємо, як для архітекторів і дизайнерів важлива правильна передача кольору, адже ми щодня працюємо з творчими людьми. Іноді від правильної передачі кольору залежить сприйняття проекту в цілому. Особливо важлива передача градації відтінків сірого, тому що це один з базових кольорів в архітектурі. Наявність чорного і двох відтінків сірих чорнил, а також картриджа з матовим чорним для більш глибоких темних тонів на різних видах носіїв, забезпечує неперевершений баланс сірого і бездоганну передачу кольору.Найчастіше архітектурні та дизайнерські проекти наші клієнти друкують на матовому фотопапері. У нас є рулони фотопаперу з різною шириною, тому ми зможемо роздрукувати для вас проект будь-якого розміру: від А2 до 1,5 метра в ширину і декількох метрів в довжину.

Також в копі-центрі Архітектурного корпусу можна роздрукувати фото великих форматів на глянцевому фотопапері. Такими фотографіями можна прикрасити стіни у себе вдома або в офісі, подарувати близькій людині, чи зробити реалістичну презентацію для замовника.

фотопечать киев

Відгуки

Дуже якісний друк і недорого. Відмінні ціни, ввічливий персонал, великий вибір послуг. Результатом дуже задоволена! Фарби все яскраві, але не яскравіше, ніж потрібно. Колір переданий точно. Замовлення виконали навіть раніше, ніж за добу.

Олена

На роботі зробили замовлення на проект будинку. Креслення були в електронному варіанті в форматі А1 і їх потрібно було терміново роздрукувати. Звернулися в копі-центр ПРІНТ КНУБА. Співробітники працюють досвідчені, знають як правильно робити широкоформатний друк. В результаті креслення вийшли чітко, міліметр в міліметр.

Ігор

Відмінна і злагоджена робота копірувального центру. Мене вразила якість і темп роботи. По телефону мені відразу порахували приблизну вартість мого замовлення. Все роблять на власному сучасному обладнанні дуже якісно і оперативно. Клас. При першій же необхідності, скористаюся послугами знову і знову. Дякую! Ваша команда – великі молодці! Ваша оперативна поліграфія найкраща.

Світлана Петрівна