Сканування

Сканування документів, фото, тексту, малюнків, креслень в копі-центрах Print Knuba.

Сканування можливо в кольоровому та чорно-білому режимі до 600 dpi. Зберігається зображення в файл jpeg, pdf, багатосторінковий pdf. Відскановані файли можна зберегти на флешку або відправити на електронну пошту.

Ціни на послуги сканування

Скан.  формата  А43 грн
Скан.  формата  А35 грн

Сканування документів, фото, малюнків, креслень краще виконати в копі-центрах Print.knuba.

Відгуки

Дуже якісний друк і недорого. Відмінні ціни, ввічливий персонал, великий вибір послуг. Результатом дуже задоволена! Фарби все яскраві, але не яскравіше, ніж потрібно. Колір переданий точно. Замовлення виконали навіть раніше, ніж за добу.

Олена

На роботі зробили замовлення на проект будинку. Креслення були в електронному варіанті в форматі А1 і їх потрібно було терміново роздрукувати. Звернулися в копі-центр ПРІНТ КНУБА. Співробітники працюють досвідчені, знають як правильно робити широкоформатний друк. В результаті креслення вийшли чітко, міліметр в міліметр.

Ігор

Відмінна і злагоджена робота копірувального центру. Мене вразила якість і темп роботи. По телефону мені відразу порахували приблизну вартість мого замовлення. Все роблять на власному сучасному обладнанні дуже якісно і оперативно. Клас. При першій же необхідності, скористаюся послугами знову і знову. Дякую! Ваша команда – великі молодці! Ваша оперативна поліграфія найкраща.

Світлана Петрівна