Відгуки про копірювальний центр

Копі-центри Print Knuba в Києві

вже багато років надають послуги широкоформатного друку, копіювання і сканування. На сьогоднішній день перелік наших послуг досить широкий. Від чорно-білої копії до друку повнокольорових широкоформатних фотографій у високій якості. Від друку рефератів до сканування широкоформатних креслень. Наші оператори індивідуально підходять до кожного замовника, а багаторічний досвід і професійна техніка допомагають виконувати замовлення будь-якого обсягу якісно і не дорого.

ПЕРЕВАГИ

  • Формат. Технологія широкоформатного друку дозволяє виготовити рекламні носії практично будь-якого розміру.
  • Економічність. Ми пропонуємо замовникам адекватні ціни, оскільки виконуємо замовлення на власному обладнанні і з оптимальною собівартістю.
  • Висока якість друку зображень, що важливо, наприклад, для інтер’єрної друку.
  • Оперативність виготовлення.
  • Стійкість фарб. Зображення можна віддрукувати на носіях, стійких до зовнішньої дії, навіть при тривалій експлуатації продукція збереже первинний вигляд і барвистість.

Оперативна поліграфія дозволяє створювати продукцію з урахуванням строків її експлуатації: тривалої, короткочасною або разової.

На сайті широкоформатний друк можна замовити цілодобово.


Відгуки про широкоформатного друку в копі-центрі ПРІНТ КНУБА


Величезне спасибі за оперативну роботу! Все надрукували якісно і привезли точно в строк. Замовляла двічі, залишилася задоволена! Дякую за щире бажання допомогти клієнту. Рекомендую центр “Print.knuba” як кращий для широкоформатного друку в Києві.

Маріна

Відмінна і злагоджена робота копірувального центру. Мене вразила якість і темп роботи. По телефону мені відразу порахували приблизну вартість мого замовлення. Все роблять на власному сучасному обладнанні дуже якісно і оперативно. Клас. При першій же необхідності, скористаюся послугами знову і знову. Дякую! Ваша команда – великі молодці! Ваша оперативна поліграфія найкраща.

Світлана Петрівна

На роботі зробили замовлення на проект будинку. Креслення були в електронному варіанті в форматі А1 і їх потрібно було терміново роздрукувати. Звернулися в копі-центр ПРІНТ КНУБА. Співробітники працюють досвідчені, знають як правильно робити широкоформатний друк. В результаті креслення вийшли чітко, міліметр в міліметр.

Ігор

Дуже якісний друк і недорого. Відмінні ціни, ввічливий персонал, великий вибір послуг. Результатом дуже задоволена! Фарби все яскраві, але не яскравіше, ніж потрібно. Колір переданий точно. Замовлення виконали навіть раніше, ніж за добу.

Олена